• Ново
Гледајте Моден Спорт Машки Нерѓосувачки Челик Случај Челик Бенд Кварц Аналоген Рачен Часовник В
zoom_in

Гледајте Моден Спорт Машки Нерѓосувачки Челик Случај Челик Бенд Кварц Аналоген Рачен Часовник В

DEN 1.33

Износ
check Во продавницата.

Функција : . Гледајте движење : Кварцен часовник. Стил на гледање : едноставна, секојдневна мода. Дијаметар на куќиштето : 42мм. дебелина на Бирање : 9,5 мм. ширина На Ременот : 24мм. должина На Ременот : 220мм (вклучувајќи куќиште). Гледајте тежина : 65гр. Ремен материјал : Челик. Главен материјал : легура. материјал : обично стакло. Пакување на производот : ОПП торба. Тип На Тока : Брава За Игла. Содржина На Пакетот : . 1 ● Гледајте како Излегува надвор. Од пешачката патека до полето до врвот на планините—слободно можете да истражувате со часовникот изграден за одличното отворено. Изработена од брава од нерѓосувачки челик и висококвалитетен кожен ремен за поудобно носење. Погоден за качување на отворено или облека за одмор. Поставката е многу едноставна, така што часовникот се вклопува во вашиот зглоб и ви дава опуштени чувствувајте се удобно. Посветени сме на создавање часовници со природна и ретро убавина кои можат да ги задоволат сите можности на вашиот бизнис и секојдневниот живот.

Им се допаѓа и на купувачите..