• Ново
Одеерби Обични Чевли За Бебиња Чевли За Мали Деца Девојчиња Слатки Модни Лакови Светки Нелизгачки Меки Сандали На Дното
zoom_in

Одеерби Обични Чевли За Бебиња Чевли За Мали Деца Девојчиња Слатки Модни Лакови Светки Нелизгачки Меки Сандали На Дното

DEN 319.84

Износ
check Во продавницата.

ВЛЕЧЕЊЕ ЗА ДА СПРЕЧИТЕ ПЛОВЕЊЕ или ЛИЗГАЊЕ-Жлебови на дното за да му помогнете на вашето малечко да научи да оди поумешно.Најдете квалитетен, мек кожен прв чевли за одење за бебе што овозможува проток на воздух за испотените мали прсти на вашето дете.5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4 САД : 5 Сутабилен за : Мало Дете . Ве молиме погледнете ја табелата со големини пред купувањето. Лесно може да ја прилагоди големината и вклопувањето и безбедно да остане на стапалата без да ги повреди глуждовите. Било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе се потрудиме да ви служиме. Испорачани во рок од 48 часа, испорака во 7-15 дена, може да пристигне порано.It изработен е од материјали со добар квалитет, чувство на Мека рака,нема никаква штета на вашиот вавилонски и Шармантен дизајн на располагање,направете го вашето бебе поубаво пол : девојки горниот материјал : материјал За Памучна Конзола : Памучен Моден Елемент : Секојдневен,Моден Белешка : Должина На Влошката=Должина на Стапалото+0,8 см, Значи Стандардна Ширина ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење.Ако не сте сигурни која големина или други проблеми,ве молиме контактирајте не за да бидете сигурни дека ќе изберете точна големина. Материјал : Памук.Мали Чевли Бебе Девојки Симпатична Мода Лак Светки Нелизгачки Меко Дно Сандаликарактеристики : ПРИЈАТЕЛСКИ МАТЕРИЈАЛ За ДИШЕЊЕ-Изработен од пријателска вештачка кожа овој пар е совршен за шетање по плажа или разладување со вашето мало девојче.Новороденче подарок овие класични унисекс бебе летни рибарски сандали погодни за секоја пригода и одговараа на секоја облека.Поради поставување на светлина или дисплеј,ве молиме разберете дека може да има разлика во бојата содржина на пакетот : 1 Пар Табела за чевли за бебиња Препорачана Возраст : 0-6 Месеци Големина На Етикетата : 11 Внатрешна Должина : 11 см/4,33" ЕУ : 19 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 3 САД : 4 Сутабилни за : Мало Дете .како што се дневен престој, пригода, забава, секојдневна, фотографија, активности на отворено, добри за секојдневна употреба.12 " ЕУ : 22 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5 САД : 6 Сутабилен За : Детско Расчистување Обични Чевли За Бебиња Детски Чевли За Бебиња Слатки Модни Лакови Светки Кои Не се лизгаат Меки Долни Сандали (0-18 Месеци).①ГОЛЕМИНА ИЗБЕРЕТЕ : имаме големини 0-6 месеци,6-12 месеци и 12-18 месеци, пред да купите, ве молиме измерете ја големината на стапалата на вашето бебе според фактичката ситуација и изберете соодветни сандали за вашата baby. Препорачана Возраст : 6-12 Месеци Големина На Етикетата : 12 Внатрешна Должина : 12см/4.обезбедува нашите сандали за бебиња лесно да се стават, полетуваат. Флексибилните материјали имитираат боси нозе на бебето за да овозможат природни движења за време на нивната прошетка. Посакувам да имате среќен шопинг време!.

Им се допаѓа и на купувачите..