• Ново
Диспензерот За Пијалоци Во Фрижидер Со Шпигот, Голем Капацитет Од 5,3 Литри, Нареден, Отпорен На Истекување
zoom_in

Диспензерот За Пијалоци Во Фрижидер Со Шпигот, Голем Капацитет Од 5,3 Литри, Нареден, Отпорен На Истекување

DEN 3.00

Износ
check Во продавницата.

Карактеристики : *Диспензерот за Пијалоци со Шпигот е изработен од компјутер ЗА ХРАНА+абс материјал, кој е сигурен, практичен, силен и издржлив, може да се користи долго време. * Диспензерот за пијалоци со Шпигот може да собере 5,3 Литри течност, погоден за сок, ладен чај, лимонада, млечни пијалоци итн., додавајќи големи коцки мраз и парчиња овошје.* Диспензерот За сокови со Шпигот има уникатен дизајн на славина, нежно притиснете ја чешмата за да добиете вода за пиење . Славината има гумен круг, така што не треба да се грижите за истекување на вода.*Контејнерот за пијалоци со Шпигот усвојува тенок дизајн на каросеријата, кој лесно може да се стави во Фрижидер без да зазема премногу простор. Навртките за подигнување од двете страни заштедуваат труд и лесно може да се подигнат.* Ладниот Котел со Славина има широк спектар на намени, одговара за семејни собири, сите забави, патувања или настани на отворено, кујнски фрижидер итн. Спецификација : Материјал : КОМПЈУТЕР + абс големина : за 32*17*13.5 см/12,6 х 6,69 х 5,31 инчи тежина : Околу 800 Гпакување Листа : 1*ладна вода тесно : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба. Совршени функции, ви даваат прекрасно искуство. Секој клиент може да ужива 30 дена наплата или замена за Оштетени/Квалитетни Проблеми. Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не, ние ќе ви го решиме. Диспензерот За Пијалоци Во Фрижидер Со Шпигот, Голем Капацитет Од 5,3 Литри, Нареден, Отпорен На Истекување.

Им се допаѓа и на купувачите..