• Ново
Велнес ЈАДРО Природно Жито Без Мали Мини Оброци Од Раса Влажна Храна За Кучиња, Буци Пилешки И Пилешки Црн Дроб Во Сос, Торбичка Од 3 Унци
zoom_in

Велнес ЈАДРО Природно Жито Без Мали Мини Оброци Од Раса Влажна Храна За Кучиња, Буци Пилешки И Пилешки Црн Дроб Во Сос, Торбичка

DEN 1.67

Износ
check Во продавницата.

Моќни вкусни, моќни хранливи мини оброци преполни со протеини само за вашето Мало Куче. Совршен дел од буци протеини и сос. Моќни вкусни, моќни хранливи мини оброци преполни со протеини само за вашето Мало Куче. Совршен дел од буци протеини и сос.

Им се допаѓа и на купувачите..