• Ново
Атлетски дела момчиња Трикот џогери, големини 4- & хаски
zoom_in

Атлетски дела момчиња Трикот џогери, големини 4- & хаски

DEN 1.33

Износ
check Во продавницата.

Двојна победа за стил и удобност. Овие панталони со џогер од Трикот од атлетски дела се супер разноврсни и удобни, истакнати со четкана ткаенина Трикот во која има пространи џебови за да ги држи своите работи каде и да оди. Со папови на боја и спортски стил, тој ќе изгледа свежо и на и надвор од теренот, особено кога е поврзан со омилената качулка и патики. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Fit : Style Jogger; Заштитена нога. Затворање : стил на влечење; Еластична половината за дополнителна удобност. Ockебови : 2 странични џебови имаат најважни работи. Карактеристики : странични ленти; Манжетни за глуждот. Момчињата Трикот џогери од атлетски дела.

Им се допаѓа и на купувачите..