• Ново
Фенг Шуи не слушаме злото среќно лице како се смее Буда фигура за дома, статуа статуа Подарок подарок за подароци за затоплување за затоплување ново
zoom_in

Фенг Шуи не слушаме злото среќно лице како се смее Буда фигура за дома, статуа статуа Подарок подарок за подароци за затоплување

DEN 2.00

Износ
check Во продавницата.

Големина : 3 "(H) x 3.25 " (л) x 2,5 '' (г) (приближно) Материјал : Полирезин Смеење Буда е кинески фолклорско божество. Неговото име значи „вреќа со ткаенини, “ и потекнува од торбата дека тој е конвенционално прикажан како носи. Најдобра локација Фенг Шуи ~ Дневна соба или канцеларија во близина на главниот влез, каде што можете да го видите секој ден. Ова привлекува позитивна енергија !! Ставете го на канцеларија/биро за студии може да помогне за концентрација. Било какви чувства на стрес или негативност брзо се раствораат и заменуваат со мирен, умник и мирен ум. Фенг Шуи не слушаме злото среќно лице како се смее Буда фигура за дома, статуи за подарок / роденденски подарок / подарок за затоплување на куќите нови.

Им се допаѓа и на купувачите..