• Ново
Единствени поволни цени за женски пижами модална кошула со долг ракав и панталони за спиење
zoom_in

Единствени поволни цени за женски пижами модална кошула со долг ракав и панталони за спиење

DEN 575.84

Износ
check Во продавницата.

Одлично за дневна облека, ноќна облека, облека за спиење, домашна спална соба и дневно носење. Пижама поставена за жени, спиење, дома, секојдневно носење. Femaleенскиот сет на пижами е изработен од лесен мек материјал кој е супер удобен на кожата. Комплетите за женски зачудувања се носат во затворено или околу куќата, совршени се за секојдневно носење, облека за спиење и облечена домашна облека. Обичниот лабав стил и панталоните со џебови го прават поудобно и удобно. Блок во боја, модална мека ткаенина, совршени сетови за пижами за ноќ, лежење и дома. Големина на моделот : висина : 5'9 ", половината : 23 5/8, биста : 33 1/9, колк : 34 5/8, xs во облека за спиење. Единствени поговори за женски пижами модал кошула со долг ракав и панталони 2 парчиња % Рајон 5% спандекс. Увезен. Цврста боја. Есен/зима. Редовно вклопување. Машината за перење.

Им се допаѓа и на купувачите..