• Ново
КАВИЈАР ПРОТИВ СТАРЕЕЊЕ преку НОЌ поправка НА СПАСУВАЊЕ НА КОСАТА додека спиете оз од 3
zoom_in

КАВИЈАР ПРОТИВ СТАРЕЕЊЕ преку НОЌ поправка НА СПАСУВАЊЕ НА КОСАТА додека спиете оз од 3

DEN 1.67

Износ
check Во продавницата.

Алтерна Кавијар Преку Ноќ Спасувањето На Косата Ја Подобрува Косата Додека Спиете Вратете ја оштетената или обоена коса со поттик на влага додека ги поправате шахтите за коса и ги запечатувате кутикулите на вашата коса. Алтерна Кавијар Анти-Стареењеноќното Спасување На Косата има протеини и амино киселини за обновување на сјајот и еластичноста што може да доведе до посилна, поздрава коса. Оставете додека спиете и измијте наутро без да се грижите за остатоци на перницата. Алтерна Кавијар Преку Ноќ Спасувањето На Косата ја поправа косата додека спиете. 1fl оз пумпа шише. Алтерна Кавијар Поправка Против Стареење Додека Спиете Преку Ноќ Спасување На Косата Нанесете на сува коса пред спиење 1. 1 Унца длабоко продорен, луксузен третман преку ноќ за оштетена коса што се поправа додека спиете. Ноќен третман против стареење што веднаш продира длабоко во косата, доставувајќи витални хранливи материи. Брзо се суши, така што не мора да спиете со влажна коса. Без парабени, сулфати, фталати и синтетичка боја.

Им се допаѓа и на купувачите..