• Ново
Primal Silver Silver Silver Silver Rose Gold-позлатен полиран овален шкаф со ланец на кабел Форзантина
zoom_in

Primal Silver Silver Silver Silver Rose Gold-позлатен полиран овален шкаф со ланец на кабел Форзантина

DEN 0.67

Износ
check Во продавницата.

Дизајнирано од сребро со сребро со розово злато, овој едноставен, но елегантен овален ѓердан на шкафот работи со која било облека. Со висока полирана завршница за Bright Shine, овој шкаф со 24,85х15мм има две фотографии од 8,5х13,1 мм овална форма по ваш избор. Се суспендира од 18-инчен кабелски ланец со безбедност на затворачот на прстенот. : Бела плоча : Розово злато-позлатено со димензии на кауција : 24,85мм x 15mmchain Димензии : 18-инчен x 1.3mmholds 2-8.5x13.1mm овален облик на фотосепсеншулер пристигнува во комплементарна зелена кутија за подароци со бел лак, совршен за чување или подарок Давање.Лекет Земја на потекло : Хонг Конгхајн Земја на потекло : Италија Стерлинг сребро, полиран, пролетен прстен, позлатен розов златен, 18-инчен кабелски ланец.

Им се допаѓа и на купувачите..