• Ново
Момците на Расел носат сега, големини 4-18
zoom_in

Момците на Расел носат сега, големини 4-18

DEN 319.68

Износ
check Во продавницата.

Носењето на ова момче сега ќе го задржи да изгледа кул во текот на целиот ден. Направено со мека француска ткаенина Териклот, ова ќе му овозможи да се чувствува супер удобно со модерен изглед благодарение на ажуриран џеб на градите и јака од ребра. Тој ќе биде во тренд со овие дополнителни карактеристики, вклучувајќи свежи цврсти бои. Оваа абење сега е задолжителна ставка. Материјал : Tee : 80% памук/20% рециклиран полиестер; Pocketеб : 100% најлон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Товар џеб на градите. Карактеристики : цврсти бои. Расел карго џеб за момчиња.

Им се допаѓа и на купувачите..