• Ново
Дизајнерско езеро во планините Татра Полска - Перница за фрлање на морскиот брег - 18x18
zoom_in

Дизајнерско езеро во планините Татра Полска - Перница за фрлање на морскиот брег - 18x18

DEN 239.84

Износ
check Во продавницата.

"Додадете боја и удобност на кој било простор во вашата канцеларија или дом со овие украсни естетски езерски куќа фрлаат перници . Попрскајте ја вашата дневна, троседот или креветот со овие пукање со светло обоени перници за уметност во езерото. Создадете топол и добредојден трендовски стил со трендовски стил со трендовски стил со трендовски стил со трендовски стил со трендовски стил . Овие мултифункционални дизајнерски перничиња. Повикајте повеќе здруженија и ставете ги на вашиот тросед, вашиот кауч, вашите столчиња, креветот. И занесете се во бујна, ситна релаксација. Нашата перница за море и брегот се печати со употреба на италијански мастила со голема густина на бои, создавајќи живописно Обоени и јасни уметнички дела .. Карактеристики. - Одличен и оригинален акцент на секое парче мебел. - Основни форми со современи графички дизајни. - Печатено на 100% полиестери со мала тежина. - Перница исполнета со 100% Пополнување на полиестер. - Ткаенина отпорна на брчки. - Затворање на поштенски патент ви овозможува да ја отстраните перницата од неговиот капак. - Достапно во неколку големини. - Атрибут : Езерото куќа. - Предмет : пејзажи шарм на земјата "Совршен акцент на секое парче мебел. Печатено на 100% полиестер со мала тежина. Затворање на поштенски пакет за да можете да ја отстраните перницата од неговиот покрив. суво. Печати на побарувачка со италијанско мастило со голема густина.

Им се допаѓа и на купувачите..