• Ново
Без граници на јакна со качулка со плус со големина на јуниори со големина
zoom_in

Без граници на јакна со качулка со плус со големина на јуниори со големина

DEN 2.33

Износ
check Во продавницата.

Стилски слој или лесен производител на облека? Вие одлучувате како да носите симпатична јакна од границите на границите. Приложениот аспиратор е обложен со супер мек француски Тери. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5'11 “, половината : 34”, биста : 41 ”, колкови : 45”. Моделот носи големина 1x. Лесен. Прикачен аспиратор; Француска Тери постава. Затегнат назад. 100% памук. Машина за перење. Кордура јакна со аспиратор за плус големина јуниори од без граници.

Им се допаѓа и на купувачите..