• Ново
Бесплатно склопување женска вискоза собра кошула
zoom_in

Бесплатно склопување женска вискоза собра кошула

DEN 0.33

Износ
check Во продавницата.

Бесплатното склопување собраа вискозна кошула веднаш го комплетира вашиот изглед. Поставете го со блејзер, облечете го со фармерки или панталони - тука нема погрешен одговор. Исклучиво на. Материјал : 100% вискоза. Грижа : миење на рацете. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина S. fit : опуштено. Деколте : јака од точка. Затворање : Покриена плоча за предни копчиња. Ракави : Долги со манжетни за копчиња. Ockебови : Ништо. Карактеристики : измиена, камчена текстура. Womenенска кошула за составување од слободно собрание.

Им се допаѓа и на купувачите..