• Ново
Чудо женско печатење Ками со трим на чипка
zoom_in

Чудо женско печатење Ками со трим на чипка

DEN 287.84

Износ
check Во продавницата.

Допирот на чипка додава романтичен акцент на печатениот Ками на C. Wonder. Современ основен основен што става мек спин на вашите ансамбли за време на денот или викендот. Исклучиво на. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5â 10â, половината : 26â, биста : 33â, колкови : 36â. Моделот носи големина S. опремена. V-neckline; Стајлинг на пуловер. Без ракави; тенки, прилагодливи ленти. Чипка на чипка; печатење на сите. Како 2 го носат тоа : слоевит со блејзер за шик работен ден. Соло со слаби фармерки за викенд Леле . 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. В. Чудо печати Ками со чипка за чипка за жени. Истражете го шарениот, шик и модерен свет на C. Wonder. Откријте паметни, софистицирани и без напор стилови за работа и играјте .. Погледнете го чудото за сето тоа.

Им се допаѓа и на купувачите..