• Ново
Ove Decors Pasadena 58-9 16in. W 72in. H Правоаголен пивот без рамка за катче за туширање, црна црна W панели и полици
zoom_in

Ove Decors Pasadena 58-9 16in. W 72in. H Правоаголен пивот без рамка за катче за туширање, црна црна W панели и полици

DEN 6879.84

Износ
check Во продавницата.

Туш врата со полици. Ove Decors бесконечен 58 9/16 in. Комплет за туширање во Пасадена со врата за туширање без рамка, и панел за удирање, нуди вид на едноставна, стилска разноврсност што ги надополнува сите стилови на бања. Поставениот има хардвер за квалитет на врвен квалитет во црна завршница, и вклучува панел со широки врати од 25 инчи, широко панел со широки панели, страничен панел со широки панели од 36 инчи, идеален за инсталација на агол на задникот. Сите панели се направени од премија 8мм (5/16 ”) дебело овластено стакло. Вклучени се три аголни полици. Погодните полици на аголот го прават миењето едноставно со одржување на вашите производи во должина на рацете во секое време. 58 9/16 во ширина x 36 13/16 in. Длабочина x 72 in. Висина со панели за метри, модел : PA05 A5401. Рамка за реверзибилна инсталација на вратите со вграден магнет на вратата за безбеден и тесен близу. Нема повеќе протекувања, нема повеќе влажни подови . Премиум заштитното стакло обложување го олеснува чистењето и заштитувањето од ѓубриво од сапун и вар. Сертифициран од Советот за сертификација на застаклување на безбедност (SGCC). Технологија Metal Guardã - Премиум заштитна метална обвивка за да го задржите вашиот хардвер сјаен за наредните години . Вклучена е преголема рачка во хромирана завршница. 5-годишна гаранција на стаклени панели и 1 година гаранција на хардвер . Користете ја алатката за конфигуратор за туширање Ove за да го прилагодите и изградите вашиот туш за соништа за вашиот уникатен простор. Прегледајте го упатството за упатства PDF за детални димензии на производот за да се осигурате дека комплетот за туширање е правилен за мерењата на вашата бања.

Им се допаѓа и на купувачите..