• Ново
Hauteloom Елда 18 h 18 w Перница Покритие
zoom_in

Hauteloom Елда 18 h 18 w Перница Покритие

DEN 211.04

Износ
check Во продавницата.

Марка : Hauteloom Колекција : Elda Бои : Исклучено Бело, Светло Сребро, Бледо Чеша Стил : Традиционална Големина : 18"l x 18" W Форма : Квадратен Материјал : Назад : 100% Полиестер; Пополнете : Полиестер/Полифил; Напред : 100% Полиестерска Конструкција : Ткаена Соба Тип : Дневна Соба, Спална Соба Отворено Безбедно : Да Машина За Перење : Машинско Перење Направено Во : Сад Машина За Перење. Традиционално.

Им се допаѓа и на купувачите..