• Ново
Вазшоп Менс Чизми Патент Фустан Чизма Удобност Чизми До Глуждот Нелизгачки Обични Кожени Чевли Машки Ремен Тока Удобно Црно 10.5
zoom_in

Вазшоп Менс Чизми Патент Фустан Чизма Удобност Чизми До Глуждот Нелизгачки Обични Кожени Чевли Машки Ремен Тока Удобно Црно

DEN 1.33

Износ
check Во продавницата.

Лесно се совпаѓа : Едноставни И стилски чизми за облекување може да се носат со секојдневни, широки фармерки и Маица, или поформални, како што се кошула со копчиња и панталони, за важни прилики како што се бизнис, свадба, прием, состаноци, канцеларија итн. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Совршен за канцеларија, работа, забава, пешачење, бизнис, на отворено и секојдневно во зима.5, САД 9, САД 9. Прилика : Овој пар чизми за тока со ремени може да се совпаднат со костуми, кошули, фармерки, џемпери и пуловери итн. Тренд Кожени Чизми : кожени чевли, чевли за облекување, секојдневни чизми ви помагаат да зрачите со чувство за стил без напор, што може да и даде едноставна, но модерна атмосфера на секоја облека. Тие исто така можат да се користат за патување, фотосесии и секојдневно носење.Содржина на пакетот : 1 Пар Кожени Чизми До Глуждот (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Материјал : горниот дел од овие чизми до глуждот е изработен од стп кожа, мазен допир, издржлив ѓон и лесно влошка, што е погодно за кожата и има за цел нежно да ги заштити вашите стапала. Разновиден стил : овие секојдневни чизми можат да бидат облечени нагоре или надолу.5, САД 10, САД 10. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.

Им се допаѓа и на купувачите..