• Ново
Мала фиока за складирање на Starplast, 19,75 15,5
zoom_in

Мала фиока за складирање на Starplast, 19,75 15,5

DEN 2.00

Износ
check Во продавницата.

Создадете систем за складирање што ги задоволува вашите потреби со фиоката за складирање на мала Starplast. Ова решение за складирање ви овозможува да ги прилагодите фиоките за складирање што ви се потребни за максимално користени простор. Фиоката за складирање мери 19,75 "x 15,5 " x 7 "за да задржите широк спектар на содржини на рака и лесно достапна каде било. Изработена од трајна смола, оваа фиока за комунални услуги има јасен фронт за да ви овозможи лесно да ги идентификувате содржините. Кога лесно. Се користи со дополнителни фиоки за складирање на складирање (продадени одделно), малата фиока за складирање на Star Plast е совршена за домови, кондоси, простории за домови, станови, канцеларии и повеќе. Лесно се грижи за, едноставно празна, избришете со влажна или влажна крпа и суво со пешкир или оставете да се исуши воздухот. Достапно во сива и бела боја. Решение за складирање. Тежи 3,2 фунти . направена од трајна смола за долг живот на сигурна употреба. Совршено за домови, кондоси, соби во домови, станови, канцеларии и многу повеќе. Може да се користи со други фиоки за складирање за да се создаде прилагодено решение за складирање за да се задоволат вашите потреби за складирање. Доаѓа целосно собрани и подготвени за употреба.

Им се допаѓа и на купувачите..