• Ново
Трговска марка ликовна уметност Ete III Canvas Art by Color Bakery Gold Gold Gold Rame
zoom_in

Трговска марка ликовна уметност Ete III Canvas Art by Color Bakery Gold Gold Gold Rame

DEN 2601.60

Износ
check Во продавницата.

Подготвени за обесени презентации што се достапни во различни големини, трговска марка ликовна уметност „Ete III“ платно уметност по боја пекарница злато украсена рамка : уметник : пекара во боја. Предмет : Гроздобер. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Им се допаѓа и на купувачите..