• Ново
15м Нерѓосувачки Челик Жица Јаже Кабел Оградата Ограда Ролна Колекции Виси Куки ВЕЛИКА БРИТАНИЈА
zoom_in

15м Нерѓосувачки Челик Жица Јаже Кабел Оградата Ограда Ролна Колекции Виси Куки ВЕЛИКА БРИТАНИЈА

DEN 1029.44

Износ
check Во продавницата.

Опис : Материјал : 304 нерѓосувачки челик големина (Опционално) : 15м, 30мпакување : 30М : 30м х пвц кабелско јаже 5 парчиња вртење брава 10 парчиња завртка завртка за очи 20 парчиња алуминиум свиткување 10 парчиња м2 челична жица напрсток 15м : 15м пвц обложена челична жица јаже 2 парчиња м5 затегнатост на дупчицата брава 4 парчиња м2 жица Јаже Ѕвонче 4 парчиња м5 дупчица лента 8 парчиња АЛУМИНИУМСКИ ПРСТЕН ЗА стегање (изберете според вашите потреби.) Забелешки : 1.Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Ние гарантираме дека стилот е ист како што е прикажано на сликите.2.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење. Ви благодариме за разбирањето. 1.Практичен дизајн на склопување]-Секој дел е навој, што е многу лесно да се инсталира и расклопи. Изолираниот, мазен кабел обложен со ПВЦ може да спречи ' рѓосување на челичната жица и е долг и безбеден. 2.Производ материјал] - изработен е од нерѓосувачки челик 304, кој има добра отпорност на корозија и отпорност на ' рѓа; алуминиумската прашка за стегање е силна и силна, што ви овозможува да ја користите долго време. 3.Лесна инсталација : Само стегнете ја алатката за алуминиумски ракави и секачот за кабли за да го заклучите водичот за кабелот на палубата. Врската помеѓу дрвените завртки и бравите е прилагодлива. 4.Апликација : Погоден За надворешни апликации на јажиња за шатори, јажиња за чистење, лустери на отворено и огради за кабли на палубата. 5.Пвц обложено јаже од нерѓосувачки челик 304, одлични перформанси против ' рѓа и антикорозија. Потребна е рачна алатка за стегање за стегање на алуминиумскиот ракав на кабелот. 6.Совршен за дрвени столпчиња. Погоден за надворешна и внатрешна употреба.

Им се допаѓа и на купувачите..