• Ново
Kindi Деца Kindi Забава Шопинг Кошничка, Предучилишна Кукла Плејсет
zoom_in

Kindi Деца Kindi Забава Шопинг Кошничка, Предучилишна Кукла Плејсет

DEN 575.84

Износ
check Во продавницата.

Kindi Деца Kindi Забава Шопинг Количка. Влезете во Виножито Кинди, место каде што секој ден е за играње и дружење, Бидејќи Кинди оживува! Виножито Кинди е полн со разиграни личности како мене, Забавната Количка Кинди! Ставете Едно Од Децата Кинди на грб и наполнете ме со најсреќните Продавници наоколу! Јас сум совршена големина за Сите Деца Кинди, за да можат Да ме возат околу Виножито Кинди! Турнете ме и видете ме како оживувам! Ќе те натерам да се кикотиш додека го гледаш моето зајаче уши како меурчиња и шепи одат! Доаѓам со 2 Ексклузивни Продавници, симпатична Јаболко Шопкин и Д ' лиш Тегла Џем! Возете ме до Игралиштето На Супермаркетот На Виножитото Кинди и зумирајте ме по патеките! Има толку многу да се направи и проверете! Дојдете и споделете количка со симпатичност за да го откриете прекрасниот Свет На Децата Кинди! Вчитајте Ја Забавната Количка Кинди, за да се прошетате низ Виножитото Кинди!. Совршено За Децата Кинди да се држат и да се возат по грбот!. Ушите ми мафтаат, а шепите ми одат додека се тркалам!. Доаѓа со 2 ексклузивни Продавници. Возете ме На Душекот За играње На Детскиот Супермаркет Кинди, каде што зумирам на патеката!.

Им се допаѓа и на купувачите..