• Ново
3д Налепница За Ѕид Од Пеперутка, Налепници За Мурал Шарени Исечени Пеперутки Уметник Занаетчиска Ѕидна Налепница, Декорација На Ѕид За Забава Позадина Налепници З
zoom_in

3д Налепница За Ѕид Од Пеперутка, Налепници За Мурал Шарени Исечени Пеперутки Уметник Занаетчиска Ѕидна Налепница, Декорација

DEN 0.33

Износ
check Во продавницата.

72 парчиња 3д налепница за ѕид од пеперутка мурални налепници Шарени тродимензионални исечоци Пеперутки Уметник резиденција партија ѕид декорација позадина ѕид налепници. Клучни зборови : 3д Налепница За Ѕид Од Пеперутка. параметар : . Име на производот : 3Д СТЕРЕОСКОПСКИ Скелет Пеперутка. Материјал на производот : бисерна хартија. Боја на производот : шарено сребро. Ѕид налепница тип : три-димензионални ѕид налепница. Големина на производот : 8см/10см/12см (+0,3 см). Тежина на производот : 90гр (72 парчиња). Големина на пакување : 130*90*75мм. применливи сцени : фестивали, забави, декорација на домот итн. Забелешки : . 1. Ве молиме дозволете грешка од 2-3 см поради рачно мерење. Ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред купување. 2. Бојата може да не се појави точно како во реалниот живот поради варијации помеѓу компјутерските монитори. Производ Продажба Поени : * скелет пеперутка форма дизајн *3 различни големини и големини * висок квалитет на метал хартија материјал * Различни бои за различни светла * Лесно да се залепи или расклопување * 3д Сечење Пеперутка Ѕид Налепница : пеперутка налепници се направени од метална хартија, може да се свитка налепници пеперутка во форма сакате. КОГА ЌЕ се преклопат, 3д налепниците за ѕид ОД пеперутка ќе додадат виталност и романса во вашата соба * рефлексија на Светлина ја менува бојата : кога надворешната светлина сјае на налепницата на ѕидот на пеперутката од повеќе агли, облогата од надворешната страна на налепницата ќе рефлектира различни бои на светлина до различни агли, така што целокупната боја постојано се менува. Боите што се гледаат наутро и попладне се различни. Нема повеќе монотонија *3 различни дизајни : 3 големини може да се користат заедно, секоја големина е 4 парчиња. Инјектирајте нова виталност во модерниот дизајн на декорација, покажете свеж и елегантен темперамент и направете го слојот за декорација богат * Лесен за залепување и отстранување : треба да користите само двострана лента (вклучена) за да ја прицврстите налепницата на ѕидот на пеперутката. Кога е неопходно да се сменат позициите, лентата може да се отстрани за само 10 секунди дување топол воздух без да предизвика оштетување на површината * Широк спектар на апликации : погоден за украсување торта, венци од балони, тематски забави, украси за венчавки, роденденски забави и какви било други празнични прослави. Може да се користи како детска спална соба, училница, расадник, крштевање, позадина за фотографирање, декорација на масата за десерти, декорација на торта или налепница за фрижидер.

Им се допаѓа и на купувачите..