• Ново
Дијамант-акцент слоеви на срца 10kt жолто злато прстен
zoom_in

Дијамант-акцент слоеви на срца 10kt жолто злато прстен

DEN 3.33

Износ
check Во продавницата.

Шармантен завршен допир до вашиот изглед, овој миабела со кружен дијамантски акцент на срцата на срцата има ред од пет убави срца, секој од нив е испреплетен со единечен дијамант, поставен од шума (G-H, I2-I3). Овој мулти-камен моден прстен е направен во жолто злато, позајмувајќи му топол трепер. Мијабела дијамантски слоеви на срца 10kt жолто злато прстен : .

Им се допаѓа и на купувачите..