• Ново
Чудо - Гро Цитрус, Авокадо И Манго Храна 20ЛБ
zoom_in

Чудо - Гро Цитрус, Авокадо И Манго Храна 20ЛБ

DEN 2.67

Износ
check Во продавницата.

За убави дрвја користете Чудо-Гро Цитрус, Авокадо И Манго Храна! Дизајниран со азот со бавно ослободување кој помага да се спречи прекумерно хранење и горење (кога се користи според упатствата). Чудо-Гро Цитрус, Авокадо И Манго помага да се промовираат повисоки приноси на овошје (наспроти нехранети) за попријатно и наградувачко одгледување! Промовира повисок принос на овошје наспроти нехранети дрвја. 14 хранење во секоја торба! Врз основа на 10 стапки. крошна. Се храни до 6 недели. Азотот со бавно ослободување помага да се спречи прекумерно хранење и горење, кога се користи според упатствата. Содржи додаден магнезиум, железо и манган за пообилно овошје наспроти нехранети дрвја.

Им се допаѓа и на купувачите..