• Ново
Граѓанин ЦЦ Галерија Ѕиден Часовник, Златен Тон
zoom_in

Граѓанин ЦЦ Галерија Ѕиден Часовник, Златен Тон

DEN 3.00

Износ
check Во продавницата.

Граѓански Модел CC2034 галерија кружен часовник во златен тон со бирање на слонова коска и под-бирање со златен тон. Мерки 16" Дијаметар. Бара 2-batt батерија (не е вклучена). Тоа е совршен акцент на ѕидот од тули над мојот камин. Квалитетот (метална рамка и стаклена рамка) е многу добар, четканата златна завршница е прекрасна, и во целина, особено во споредба со многу други ѕидни часовници. Кружен ѕиден часовник. Часовник со златен тон со бирање слонова коска. Потребни се 2 A батерии, не се вклучени. Една (1) Година Ограничен Производителот. 40,6 х 5,1 х 40,6 сантиметри.

Им се допаѓа и на купувачите..