• Ново
Азриски Жени Паѓаат Модни Панталони Дозвола, Женска Мода Fall Зима Ноќта На Вештерките Фитнес Спорт Опуштено Лабаво Печатење Еластични Панталони Со Долга Половина Ц
zoom_in

Азриски Жени Паѓаат Модни Панталони Дозвола, Женска Мода Fall Зима Ноќта На Вештерките Фитнес Спорт Опуштено Лабаво Печатење

DEN 0.33

Износ
check Во продавницата.

Женска Мода Fall Зима Ноќта На Вештерките Фитнес Спорт Опуштено Лабаво Печатење Еластични Панталони За Потење Долги Половинакарактеристики : меката и густа плетена ткаенина од шенил е погодна за кожата и удобна за носење.класичен кардиган, плетена ткаенина, широки и долги ракави, лабаво сечење, паднати раменици, ребрести манжетни и полите. Овој лабав плетен џемпер палто е совршен за дами во пролет, и зима. Погоден за забави, работа, состаноци, училиште, шопинг, свадби, коктели, улица,, на отворено или одмор дневно. Женски зимски топол џемпер од кардиган, лабава лабава јакна, кардиган кардиган, пространа, многу удобна за носење внатре, сакате да спиете кога ја носите!Поради рачно мерење, ве молиме дозволете разлика од 1-3 см, ви благодариме (сите мерни единици се см) Сезона : Винтергендер : Женска Пригода : Обичен Материјал : должина На Полиестерски Ракави : долга дебелина : стандардниот пакет вклучува : 1 еез женска Облекасе споредувате со вашата детална големина пред да ја купите! ! ! Во зависност од поставките на компјутерот и мониторот, бојата може да биде малку различна големина.Usukeuwaisthiplengthxl2x-Голем12164276-82cm/29.92-32.28"119cm/46.85"104cm/40.94"Големина : XXLSize. : 2 X-Large US : 12 UK : 16 EU : 42 Waist : 76-82cm/29.92-32.28"Хип : 119cm/46.85" Должина : 104cm/40.94 " жените паѓаат панталони мода 2023, Црн петок, Сајбер понеделник, божиќ,подарок, облека за жени. Жените плус големина дозвола 5 5 ,жените дозвола под 1 10, женска облека. ИЗБРАН МАТЕРИЈАЛ : мекиот материјал е удобен за носење. Ви нудиме прекрасно искуство со носење цел ден!. ТРЕНДОВСКИ ДИЗАЈН : Погоден За секојдневен, дневен, роденден, состаноци, танцови претстави, забава, свадба, ноќно излегување, плажа, одмор, одмор и секојдневно носење. Нашата мисија : ги слушаме повратните информации од клиентите и го дотеруваме секој детал за да обезбедиме квалитет, вклопување и удобност.

Им се допаѓа и на купувачите..