• Ново
Ниуер Женски Костими За Капење Цветен Принт Танкини Комплети Плус Големина Висок Струк Два Костими За Капење Дами Без Ракави Обложени Без Грб Истегнување V Вратот ?
zoom_in

Ниуер Женски Костими За Капење Цветен Принт Танкини Комплети Плус Големина Висок Струк Два Костими За Капење Дами Без Ракави

DEN 348.48

Износ
check Во продавницата.

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Костими За Капење, Женски Танкини Комплети, Дводелни Костими За Капење Тип На Шема : Цветен Принтбој : Виолетова, Зелена, Сина, Црвена Големина : 0 XL-4 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : Полиестер, Спандекснеклин : V Должина На Вратот : Без Ракави Сезона : Пролет, Лето, Aut, Fall, зимски Прилики : Секојдневни, Патувања, Одмор, Работа, Забава, Секојдневни, Состаноци, Филмови Карактеристики : 1. Женските Костими за Капење се изработени од висококвалитетна ткаенина. Мека и удобна, добра дише и издржлива. Супериорен во материјалот и извонредноста во изработката ја прави кожата многу кул во топло време.2. Дводелниот комплет танкини е прекрасен за да го покажете вашиот и прави да изгледате потенок, што ја зголемува вашата доверба на плажа и ве прави попримамливи, шик и флертување3. Вградениот градник нуди доволно поддршка и совршено ги надополнува вашите гради . нуди поцврсто вклопување додека уживате во времето на плажа.4. Костимот за капење е погоден за одбојкарски спорт, кампување, плажа, пливање, трчање, на семејна забава во базен, летен одмор и други прилики.Содржина на пакетот : 1 х Женски Комплети Танкини (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Сите мерења во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Жени Две Парчиња Костими за Капење. Летни Костими За Капење На Плажа. Дами Без Ракави Плажа Облека. Материјал-82% Полиестер, 18% Спандекс. Ткаенината е Мека И Пријателска За Кожата, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн-Овој Цветен Модел За Печатење Костим За Капење Без Ракави Ви Дава Посебно Чувство На Доверба, Убавина. Долниот Дел на Бикини Со Висок Струк Со Контрола на Стомакот Може Подобро да Го Скрие Стомакот и Да Направи да Изгледате Потенок. Носејќи Го овој костим за Капење без Жица, Ќе се Чувствувате Удобно.Дизајнот Со Висок Струк и Цветен Принт Го Засилува Костимот за Капење, За Да Биде Пошармантен, Одличен и Шик. Повод-Двете Парчиња Костими За Капење Се Погодни За Забава На Плажа, Забава Во Базен, Спа Центар, Солариум, Одмор, Игри на Плажа, Летен Одмор, Крајбрежје, Сурфање, Топла Пролет, Лебдење. Мерење-Ве Молиме Погледнете Ја Нашата Табела Со Големини Во Втората Детална Слика.

Им се допаѓа и на купувачите..