• Ново
Лесни улични ласкави вечерни сандали
zoom_in

Лесни улични ласкави вечерни сандали

DEN 239.84

Износ
check Во продавницата.

Cage чевлите се во право на тренд за сезоната и Лесна улица го презеде овој тренд и го толкуваше за вечерната категорија. Ласкањето е сигурно дека ќе ја покаже ногата и ќе го заврши вашиот изглед за таа посебна пригода. Подготвена влошка. Необичен вечерен стил. Заден патент за лесно вклучување/исклучување.

Им се допаѓа и на купувачите..