• Ново
Комплет Заightingуро Осветлување на мотоцикл туск со Трепкачи за Заштитник без Задно Светло ЗА KTM XC-W 2014-
zoom_in

Комплет Заightingуро Осветлување на мотоцикл туск со Трепкачи за Заштитник без Задно Светло ЗА KTM XC-W 2014-

DEN 0.67

Износ
check Во продавницата.

Комплетот За Lуро Осветлување На Мотоциклот Туск е дизајниран да биде едноставен начин за обезбедување предни и задни трепкачи, светла за опашка/сопирачка, рог и ретровизор за вашиот мотоцикл. Комплетот За Lуро Осветлување На Мотоциклот Туск е лесен за инсталирање и не бара сечење или мешање со постојните жици на вашиот мотоцикл. Компонентите имаат универзална примена и ќе работат на речиси секој мотоцикл со мали модификации. Наместо конвенционалните мини-СТЕБЛЕНЦА предни led трепкачи, овој комплет доаѓа со tusk MX D-flex штитници со интегрирани led трепкачи. Комплетот е наменет за мотоцикли со постоечки фарови. Комплетот За Lуро Осветлување На Мотоциклот Туск е лесен за инсталирање комплет за осветлување што не бара од вас да ги исечете или да се мешате во жиците на вашиот мотоцикл. Комплетот доаѓа во комплет со ремен за жици, mx D-flex заштитни штитници со led трепкачи, led сигнали ЗА вртење НА рамна монтажа, реле за трепкање, рог, хидрауличен прекинувач за сопирачките, led задно светло/светло за сопирачките, двојно спортско преклопно огледало, прекинувач За Вклучување/Исклучување и контролен прекинувач. Пакетот батерии на полнење е вклучен со модели кои немаат постоечка батерија. Може брзо да се наполни со делот за полнач за батерии Од 1 засилувач #1263750002 (се продава одделно). Комплетот е наменет за мотоцикли со постоечки фарови. Овој комплет ви овозможува да го вклучите задното светло НА ОЕ и да го користите како задно светло и светло за сопирање.

Им се допаѓа и на купувачите..