• Ново
Бригс И Стратон Линија За Гориво Стегач
zoom_in

Бригс И Стратон Линија За Гориво Стегач

DEN 967.20

Износ
check Во продавницата.

Масовно пакување од 50. (791850) Зелена .490 Стеги за гориво со внатрешен дијаметар, користени на избрани мотори Бригс И Стратон. Овој оем дел обезбедува правилно вклопување и перформанси за одржување на животниот век на вашиот мотор Бригс И Стратон. Бригс И Стратон Линија За Гориво Стегач (50 на 791850).

Им се допаѓа и на купувачите..