• Ново
Dmqupv Градници Без Прерамки За Жени Без Челичен Прстен Тенки Жени Градник Печатење Со Пруги Што Дише Собира Долна Облека Удобен Градник Црн 40 90 П Н Е
zoom_in

Dmqupv Градници Без Прерамки За Жени Без Челичен Прстен Тенки Жени Градник Печатење Со Пруги Што Дише Собира Долна Облека Удобен

DEN 319.84

Износ
check Во продавницата.

Dmqupv Градници Без Прерамки За Жени Без Челичен Прстен Тенки Жени Градник Печатење Со Пруги Дише Собира Долна Облека Удобност Градник Сезона : Четири Сезона. Пол : Жени . Повод : Дома, Спорт. Материјал : Полиестер. Тип На Шема : Печатење Во Риги. Стил : Секојдневен,. Како Да се мие : Рачно Миење Ладно. Што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Долна Облека Градник За Жени Трчање Девојка Спортски Градник Градник Без Прерамки За Жени Со Средна Поддршка Со Плус Големина Спортски Градници За Жени Табела За Бразизирање : . Големина на чаша : 36/80БЦ Горна Биста : 80-94см/31,50-37,01" Под Биста : 75-80см/29,53-31,50" Соодветна тежина(кг) : 45-55чаша Големина : 38/85БЦ Горна Биста : 85-98см/33,46-38,58" Под Биста : 80-85см/31,50-33,46" соодветна ТЕЖИНА(КГ) : 55-63чаша големина : 40/90бц горна биста : 90-104см/35,43-40,94" под биста : 85-90см/33,46-35,43" СООДВЕТНА ТЕЖИНА(Кг) : 60-68чаша големина : 42/95бц горна биста : 95-108см/37,40-42,52" под Биста : 90-95СМ/35.43-37.40" соодветна тежина(кг) : 68-80 Чувајте го тоа едноставно, но поддршка со дизајнот на жица градник на жените и плус удобност од . Широките Ремени За Рамо Сигурно Ќе Останат Ставени Благодарение На Поцелосниот Грб Обезбедувајќи Целокупно Измазнување. Целосна Покриеност Наредени Чаши На Овој Пред Затворање Градник Функција Зашиени Поддршка Да Ласкаат Вашите Облини Додека Широк Растеглив Бенд Помага Да Се Непријатно Навивам. Фитилната Ткаенина Ве Одржува Да Се Чувствувате Ладно И Свежо. Женски Спортски Градник Безжични Градници За Жени Спакувајте Дополнителни Спортски Градници За Поддршка За Жени. 95% Најлон, 5% Спандекс Безжични Градници Со Целосна Покриеност За Жени Женски Градник За Вежбање Спакувајте Спортски Градници За Жени. Кадифен Обложена Кука И Затворање Пред Очите За Гардероба Разноврсност и Облекување Леснотија Трчање Девојка Спортски Градник Женски Градници Удобен Плус Големина Градник Пакет За Жени. Машинско Перење Женски Градници Градник Без Прерамки Градник Мали Спортски Градници за Жени.

Им се допаѓа и на купувачите..