• Ново
Беркли Пауербајт Општата Мека Мамка За Риболов
zoom_in

Беркли Пауербајт Општата Мека Мамка За Риболов

DEN 3.33

Износ
check Во продавницата.

Беркли Пауербејт ги прави почетниците риболовци добри и добри риболовци одлични! Научниците од беркли поминаа повеќе од 25 години усовршувајќи неодолив мирис и вкус - ексклузивната формула Power Bait. Рибите толку многу ја сакаат Моќната Мамка што ја држат 18 пати подолго, давајќи ви време и самодоверба Да Чувствувате Повеќе Каснувања - Поставете Повеќе Куки и Фатете Повеќе Риби! Класичен стап мамка шаване акција. Издржлив и долготраен. Вкус на моќност за да ја свртите вагата во ваша корист.

Им се допаѓа и на купувачите..