• Ново
Делукс манжетна тежина, 1-фунта, маслиново
zoom_in

Делукс манжетна тежина, 1-фунта, маслиново

DEN 0.67

Износ
check Во продавницата.

Манжетнатаxc2 xae delux тежина ги има сите карактеристики на манжетнатаxc2xae оригинална тежина ПЛУС екстра-долга јамка ремен со дополнителни кука јазичиња. Екстра долгиот ремен за јамка овозможува цврсто затворање на најголемите додатоци и ја олеснува употребата на поголеми површини како што е бутот. Овој екстра долг ремен обезбедува сигурно и удобно вклопување дури и за време на најнапорната програма за вежбање. Манжетната xc2 xae делукс тежина карактеристики тешки материјали и двојно шиење во текот на. Дополнителните јазичиња за куки додаваат дополнителни точки за прицврстување и спречуваат висење на екстра долгите ремени. Манжетнатаxc2 xae Delux тежините за вежбање се кодирани во боја, означени и со килограми и со килограми и имаат шипки за закачување на која било решетка за тежина на штипки. Достапно од xc2 xbc до 25 фунти, поединечно или во сетови. 1.5 фунти - Маслиново Делукс манжетна тежина, 1-1/2 фунти, маслиново.

Им се допаѓа и на купувачите..