• Ново
Женски Беспрекорни Безжични Градници Удобни Секојдневни Нараквици Спортски Јога Градници За Спиење Широк Ремен За Дишење Истегнување Слободно Време Супер Удобно
zoom_in

Женски Беспрекорни Безжични Градници Удобни Секојдневни Нараквици Спортски Јога Градници За Спиење Широк Ремен За Дишење Истегнување

DEN 332.80

Износ
check Во продавницата.

Притисни Градници За Жени Дозвола Чипка Висока Поддршка Долна Жица Плус Големина Широк Грб Градник Секси Беспрекорна Удобна Долна Облека За Дишење Целосна Покриеност Минимизатор Градници за Големи Гради На Продажба. Ние сме брендот Дехолифер, е нов бренд што го создадовме во 2020 година. Нашите производи се сите со висок квалитет во исто време, за да им обезбедиме на клиентите поевтини цени.За повеќе производи, можете да го пребарувате нашиот Бренд Дехолифер. ✿Ако имате какви било прашања во врска со големината на производот, ве молиме консултирајте се со нашата услуга за клиенти. ✿Информации за производот : . Пол : Жени,Девојки. Материјал : Памук, Полиестер. Декорација : 2023 нов дизајн шема. Должина : Редовно/Лабаво/Витко вклопување. Стил : Секојдневен,Моден. Повод : Секојдневен,Дневен, Партија. И рачното перење и машинското перење се ВО РЕД} Висококвалитетен Материјал● Нов материјал од природни влакна, нежен и мек, мек на допир, многу удобен за носење на телото. ●Дизајн На предната Тока ● дизајнот на предната тока го олеснува ставањето и соблекувањето, едноставен и брз. ●Телото На Чашата ● новата чаша со четири агли е во согласност со модерниот ergономски дизајн, без трчање или затегнатост. Дизајнот за прилагодување со четири агли им помага на луѓето да се прилагодат при одење, правејќи ги градите и долната облека поудобно да се вклопат. ●Дизајн во форма на буквата у И Широки Ремени За На Рамо, голем Дизајн на грбот, олеснете го притисокот на грбот. Проширените ремени за рамо и страните ја проширија областа на силата за да ви дадат чувство на сигурност и во голема мера да ви гарантираат удобност при носење. ● Без Челичен Прстен Без дизајн на челичен прстен, стабилен без поместување, произволна ролна од 360 степени без деформација, без чувство на воздржаност кога се носи. градници за подигнување на предната тока без прерамки за жени градници без облоги за жени 42дддд градници за жени екстремни градници за склекови градници со двојно притискање нагоре за жени додадете 2 чаши 34 ф градници за жени скријте ги масните градници за жени градници со минимизатор предни отворени градници за жени спортски градници пакет за жени притисни нагоре лепливи градници за жени најудобни градници за жени портокалови спортски градници за жени плус градници за жени жени тинејџерски градници за возраст 11-14 жени пред затворање.

Им се допаѓа и на купувачите..