• Ново
Моторно Гориво Инјектор -4889
zoom_in

Моторно Гориво Инјектор -4889

DEN 415.84

Износ
check Во продавницата.

Поддржана Од Гаранцијата За Делови За Сервисирање На Мотоцикли која нуди 2 години, неограничена километража, ограничена цена на трудот и без комерцијални исклучоци. Гаранцијата е поддржана на национално ниво од дилерите На Форд/Линколн и Овластените Дистрибутери на Форд. Инјекторите за Гориво на мотоцикли обезбедуваат избалансирана испорака на гориво во согласност со инјекторот ОЕ. Изградени да траат, Инјекторите за Гориво на Мотоцикли се отпорни на корозија и тестирани под притисок. Инјекторот вклучува исклучителна способност за топло ракување. Инјекторите за Гориво на мотоцикли се изградени според строги стандарди за да обезбедат оптимални перформанси на моторот. Возило Врски Автомобил/Камион Форд Ренџер : 1999-2000 Гориво Инјектор Продолжен.

Им се допаѓа и на купувачите..