• Ново
Детроит лавови тим 12oz тенок може да се полади, склопувачки
zoom_in

Детроит лавови тим 12oz тенок може да се полади, склопувачки

DEN 1.33

Износ
check Во продавницата.

Целосното обвивка во боја може да се полади со површина од отпечаток од 4 "x 8 ". Слатката конзерва одговара на тенок може да се полади и е изработен од висока густина 1/8 "Неопрена за да помогне да го одржувате вашиот пијалок кул за време на играта или секогаш кога ладилник може да ви помогне. Со овие смели графики, никој нема да може да може Прашање каде лежи вашата верност кога ќе го додадете ова слатко парче во вашата колекција. НФЛ Детроит Лавовите Тим 12oz Слим може да се полади, склопува. Официјално лиценциран со лига и тим.

Им се допаѓа и на купувачите..