• Ново
Атлетски работи женски атлетизми Хедер Те
zoom_in

Атлетски работи женски атлетизми Хедер Те

DEN 0.67

Износ
check Во продавницата.

Ова мора да има кратки ракави, ласкави за кој било вид на тело. Целокупната Хедер Спеклс го прават тоа повеќе од само вашата основна маичка, а лесната/ткаенината за крик ве одржува ладно и удобно. Овој TEE нуди опуштено вклопување, што е совршено за какво било тренингот или вашите секојдневни работи. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. опуштено вклопување. Лажички врат. Дизајн на Хедер Спекл. Лесна и дише ткаенина за удобност. Влага за губење. 85% полиестер/15% постелнина. Машина за перење. Увезени. Атлетска маица за жени од атлетски дела. • Опуштено вклопување • Лесна и ткаенина што може да се дише за удобност • Цела ткаенина од Хедер Спеклид • Крфицирање • Машинско миење ладно, миење со слични бои, не користете омекнувачи, само белило од хлор кога е потребно, суво суво ниско, ниско железо.

Им се допаѓа и на купувачите..