• Ново
Brinley Co. Womens Crisscross Espadrille сандала
zoom_in

Brinley Co. Womens Crisscross Espadrille сандала

DEN 1.00

Износ
check Во продавницата.

Шемата на Еспадрил и каишот на пети на Крискрос се издвојуваат во Сандал Лорелај од Бринли Ко. Се одликува со лента за глуждот со токалка со коњи и детали за камшик на работ на чевлите. Еве, доаѓаме, лето! Висина на пета : 1-инчен. Тип на потпетица : единствена. Висина на платформата : 1-инчен. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Бака. Тип на каиш : глужд. Стил на пети : Отворено. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Faux кожа. Материјал од надворешната страна : синтетички. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Им се допаѓа и на купувачите..