• Ново
Губотаре Женски Дуксери Со Плус Големина Женски Тенок Фит Лесен Дуксер Со Долги Ракави
zoom_in

Губотаре Женски Дуксери Со Плус Големина Женски Тенок Фит Лесен Дуксер Со Долги Ракави

DEN 0.67

Износ
check Во продавницата.

Женски Печатени Круг Вратот Качулка Повик Долг Ракав Дуксер Дуксер Женски Сезона : umn,Зима, Пролет. Пол : Жени. Повод : Дневен, Секојдневен, Спорт. Материјал : 35% Памук, 65% Полиестер. Тип На Шема : Печатење. Стил : Секојдневен. Должина на ракавот : Долг Ракав. Јака : Кружен врат. Одговара : Одговара на големината. Дебелина : О-Вратот. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што добивате : 1*Женски Дуксер. €УДОБЕН МАТЕРИЈАЛ q : ткаенината е Тенка, Лесна, Дише и пријателска за Кожата. Поддржете миење раце и миење машини. Ве молиме измијте со ладна вода, не исушете ја чистата или белилото, не исушете ја рамно. Quetters quetters : Sweatshirt За Жени, Трендовски Девојки Пуловер Блузи, Симпатична Тинејџерски Девојки Кошули, Bachelorette Партија Дуксер, Симпатична Трендовски Девојки Графички Долги Ракави Блузи, Печати Дуксер, Fall Зима Лабава Вклопуваат Екипажот Вратот Пуловер Блузи, Повик Празник Партија Дуксер. `+РАЗНИ натпревар● : Пролет, лето, fall и зима, тоа оди совршено речиси сѐ, можете едноставно да го спарите со вашите чизми, фармерки, шорцеви или хеланки, погодни за шопинг, на отворено, работа, забава, секојдневен живот, празници, училиште, запознавање, спорт, кампување, студирање итн. `+НАЈДОБРИ ПОДАРОЦИ : Купете го за себе Или подарете го за сопруга, мама, ќерка, тетка, пријателка, девојка, сестра за да ја покажете вашата длабока љубов кон неа, тоа е симпатична подароци, овој дуксер совршен за жени, возрасни, тинејџерки. ●ЗАДОВОЛНА УСЛУГА : Освен што можете да добиете удобен трендовски дуксер за девојки, можете да уживате и во висококвалитетна постпродажба, слободно контактирајте не, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа.

Им се допаѓа и на купувачите..