• Ново
18 x18 Божиќни Растенија Печатени Декоративни Фрли Перница Покритие
zoom_in

18 x18 Божиќни Растенија Печатени Декоративни Фрли Перница Покритие

DEN 287.84

Износ
check Во продавницата.

Лесно ажурирајте го и освежете го вашиот дом Со Божиќни Растенија Печатени Декоративни Фрли Перница Покритие. Можна е моментална надградба на кој било простор со капаци за перници за фрлање направени со луксузна четкана ткаенина. Различни и шарени дезени ќе додадат нијанса и стил во секоја просторија. Скриеното затворање на патентот обезбедува чист и беспрекорен изглед наоколу. 100% Полиестер Четкан со многу меко и луксузно чувство на раката. Нашите ткаенини се обоени СО ОЕКО-ТЕКС? Стандардни 100 сертифицирани производи без никакви штетни материи. 18" Х 18 " (45см Х 45см). Скриено затворање на патент. Висококвалитетно дигитално печатење во предната, задната страна е цврста природна боја. Црвени цевки наоколу. Вметнувањата не се вклучени, може да се купат одделно. Машинско Перење Ладно Одделно, Нежно Циклус Само, Без Белило, Сува Сува Ниска, Не Пеглајте 18" x18 " Божиќни Растенија Печатени Декоративни Фрли Перница Покритие.

Им се допаѓа и на купувачите..