• Ново
7 - ПОРТ УСБ ДО УСБ 2. Ултра - Мини Центар Адаптер Центар Прекинувач За Вклучување исклучување За Лаптоп Компјутер
zoom_in

7 - ПОРТ УСБ ДО УСБ 2. Ултра - Мини Центар Адаптер Центар Прекинувач За Вклучување исклучување За Лаптоп Компјутер

DEN 0.67

Износ
check Во продавницата.

Целосно во согласност СО усб 2.0 спецификација. 7 ГОЛЕМА Брзина USB 2.0 порти. Стапка на пренос на податоци до 480 Mbps. Поддршка USB1.0/1.1, компатибилен СО USB 2.0. СО ЛЕР индикатор. Може да се напојува со надворешно напојување. Приклучок и игра инсталација, топла приклучок. Димензија : (16,4 x 3,5 x 2,1)см(L x W x H) (7 порти секој). Се поврзува со скенери, печатачи, дигитални фотоапарати, камери, звучници, глувци, тастатура, надворешни дискови, mp3 плеери и многу повеќе. Пакување количина : 1pcs 7 - ПОРТ USB ДО USB 2.0 Ултра - Мини Центар Адаптер Центар Вклучување / исклучување Прекинувач за КОМПЈУТЕР Лаптоп Компјутер.

Им се допаѓа и на купувачите..