• Ново
Тв Далечински Управувач За Samsung UE65KU6409UXZG Телевизија
zoom_in

Тв Далечински Управувач За Samsung UE65KU6409UXZG Телевизија

DEN 1.67

Износ
check Во продавницата.

Ова е генерички/небрендиран далечински управувач кој не е поврзан со производителот НА опрема ДЕХА (ОЕМ) на кој било начин. Овој производ работи на компатибилна опрема. Со купување на овој производ вие експлицитно се согласувате и се подразбира дека производот што го купувате не е оем производ, ниту пак се поставува да се рекламира за да биде оем единица. Деха Тв Далечински Управувач За Samsung UE65 KU6409 UXZG Телевизија.

Им се допаѓа и на купувачите..