• Ново
Урбана продавница ананас пом пом декоративна перница
zoom_in

Урбана продавница ананас пом пом декоративна перница

DEN 479.84

Износ
check Во продавницата.

Оваа урбана продавница ананас пом -пом декоративна перница е совршена за да се додаде на кој било украс за дома и палета на бои. Прекрасните детали за вез е стилски начин да се покаже мек, но уникатен допир на вашиот декор. Дизајнот на ананас е совршен за вашиот декор и би изгледал одлично на софа, стол, loveубовно седиште или сет за кревет. Декоративната перница за главнина од ананас пом пом е стилска и удобна. Само чисто место. Белиот ананас извезени детали. Стилски и удобен дизајн. Совршено да се додаде во софа, стол, loveубовно седиште или кревет. Големина : 16 "x 16". Само чисто место. Материјал : полиестер. Пополнете материјал : полиестер.

Им се допаѓа и на купувачите..