• Ново
Елементи женски плус големина кожни шорцеви
zoom_in

Елементи женски плус големина кожни шорцеви

DEN 431.84

Износ
check Во продавницата.

Дајте му на вашата гардероба освежување и исфрлете ги фармерките настрана за овие трендовски, удобни кожни шорцеви од елементи од елоки. Исклучиво на. Материјал : 100% полиуретан. Грижа : миење на рацете. Земја на потекло : Увезен. Вклопување : широка нога; Бермуда инсем. Подигање и инсејм : високи; 6-1/2 ”Inseam на моделот. Затворање : стил на влечење; Еластична лента за половината со врски. Ockебови : Функционални џебови од страничен шеф. Карактеристики : истегнете ја кожата ткаенина. Женски плус големина кожни шорцеви од елементи од елоки. Елоквии елементи - секојдневна мода по чувство на добри цени.

Им се допаѓа и на купувачите..