• Ново
Големите мажи немаат железо рамен пред -случајна пантолона
zoom_in

Големите мажи немаат железо рамен пред -случајна пантолона

DEN 2.67

Износ
check Во продавницата.

Големиот маж без железен рамен памук, памук, секој случај, нуди најновите во иновации и удобност со класичен дизајн што е направен да трае. Специјално е изработена од без железна ткаенина која испорачува уредно вклопување и високо ниво на контрола на брчки, додека ја одржува издржливоста што ја очекувате и мекоста што ја посакувате. Овие класични прилагодени панталони со обични панталони имаат џебови со двојни заварувања со затворање на копчињата во задниот дел за да може лесно да се носат мали додатоци во движење. Тие исто така имаат стилски постојан бразда. Панталоните рамни предни се одличен избор за многу различни обични и формални прилики, бидејќи можете да ги носите за да работат или додека сте надвор и околу градот. Тие се направени од 100 проценти памук за меко и удобно вклопување во кое можете да уживате во текот на целиот ден. Панталоните доаѓаат во најразлични големини за ваша погодност. Тие исто така имаат јамки на ременот за да можете да додадете омилен додаток за нив. Светлинскиот тон лесно ќе одговара на најразлични врвови за да можете да ја облечете пантовата во прилагодена мода. Овие големи маж без железо памучни памучни памучни панталони ќе направат главен додаток на вашата колекција. Wrangler големи мажи без железо рамни предни обични панталони : 100% памук. Wrangler нема железен случајна пан. Случајниот пантолонец на Wrangler има рамен фронт и е класично вклопување. Без железна ткаенина, измијте и носете директно од фен. Скриена удобност одговара на половината. Постојана бразда. Двоен заварувајте ги џебовите со затворање на копчињата. Постојана бразда. Машинско миење ладно. Памучни панталони панталони се страшни за работа, обични поставки и многу повеќе. Стил 67ni4lk. Достапно во лесен каки. Достапно во големини 44x30 и 46x30.

Им се допаѓа и на купувачите..