• Ново
Бесплатно склопување женски врзани ракави на врвот
zoom_in

Бесплатно склопување женски врзани ракави на врвот

DEN 1.67

Износ
check Во продавницата.

Свежо слободно собрание на врвот со романтично чувство. Изработено во 100% памук за чиста удобност, овој лесен врвен има разиграни ракави за вратоврска за трендовски финиш. Достапно во темно или светло миење, совршено со вашите омилени фармерки за извлекување заедно. Исклучиво на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина S. Fit : Опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : пуловер. Ракави : кратки ракави со врски. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Темно или светло миење на миење; копче и клуч на задниот дел; мали парчиња на страни. Бесплатно склопување врски со ракав за жени.

Им се допаѓа и на купувачите..