• Ново
Детето на моето дете на Картер бебе и дете сино цветна фустан, месеци-5Т
zoom_in

Детето на моето дете на Картер бебе и дете сино цветна фустан, месеци-5Т

DEN 169.28

Износ
check Во продавницата.

Нови стилови, иста голема вредност. Свеж изглед што ќе го сакате направен со квалитетот на кој му верувате од Картер. Запознајте го нејзиниот нов фаворит за деновите на облекување. Има многу да се сака во врска со овој симпатичен фустан од моето дете на Картер. Изработено е со мека, дише памучна маичка за удобно чувство, дизајн без ракави и сладок принт. Ура за лесни едноделни облеки! 100% памучен дрес. Без ракави. Печатење на сите. Ниво на дизајн. Големини 12м-5Т. Машина за перење. Увезени.

Им се допаѓа и на купувачите..