• Ново
Ли машка гроздобер кратка ракав за кратки ракави, 2-пакет, XS-5XL
zoom_in

Ли машка гроздобер кратка ракав за кратки ракави, 2-пакет, XS-5XL

DEN 335.52

Износ
check Во продавницата.

За мажите кои ги сакаат своите удобни маички, овој машка гроздобер со кратки ракави со кратки ракави со 2 пакети од Ли нуди класичен гроздобер изглед и исклучителна вредност за да ја задржите вашата гардероба полна со маичките што ги сакате. Овој пакет вклучува две кошули со кратки ракави направени од мека ткаенина од три-мешавина што обезбедува неспоредлива мекост, а финишот на ткаенината на ткаенината е лесна за облекување нагоре или надолу во зависност од приликата-совршено за носење на работното место во текот на денот или за време на викендите со пријатели. Ли машка гроздобер кратка ракав, 2-пакет, XS-5 XL : пакет со 2 пакувања. Мека, исцедена ткаенина. 52% памук 36% полиестер 12% рајон. Краток ракав. Вратот на екипажот. Класично вклопување. Облечете се или облечете се. Продолжена големина Avaialbe само до 5xl преку Интернет. Лесна грижа, машина за перење. Кликнете овде за единечен ме.

Им се допаѓа и на купувачите..