• Ново
Вудбин Ајова Одличниот Надворешен Дизајн Магнет За Фрижидер
zoom_in

Вудбин Ајова Одличниот Надворешен Дизајн Магнет За Фрижидер

DEN 2.67

Износ
check Во продавницата.

Без разлика дали уживате во посета, пешачење или кампување Во Вудбајн Ајова Оваа шарена, убава и стилска налепница е совршен начин да ја покажете својата љубов кон ова прекрасно место. Налепницата е со големина од околу 4 инчи, има прекрасен планински дизајн Со Дрвена Колиба Ајова отпечатена на дното. Оваа налепница лесно прикачена на вашиот фрижидер, лаптоп, автомобил или која било површина. Нашите магнети имаат печатење со висок квалитет на фотографии со висока дефиниција и светла, привлечна боја. Тие лесно се прилепуваат на вашиот фрижидер или на која било друга метална површина. Произведено во САД. Лесно се прилепува на секоја метална површина. 4 " во големина.

Им се допаѓа и на купувачите..