• Ново
Фетерална Машка Градиент Боја Лабави Дуксери Со Долги Ракави Машки Секојдневни Спортови Дуксери со Долги Ракави женски врвови
zoom_in

Фетерална Машка Градиент Боја Лабави Дуксери Со Долги Ракави Машки Секојдневни Спортови Дуксери со Долги Ракави женски врвови

DEN 2.33

Износ
check Во продавницата.

Машки Градиент Боја Лабави Дуксери Со Долги Ракави Машки Лежерни Спортови Дуксери Со Долги Ракави ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, испратете порака до us.Features : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење.2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни.3.Одлично За Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне!4. Носењето ќе направи да изгледате поубаво.Информации за производот : Сезона : Четири Сезони Пол : Менокација : Дневно, Секојдневно Должина На Ракавот : Долг Стил : Секојдневен, Моден : Одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 Еез Мажи Hoodies Size Bust Shoulder Sleeve Lengthm115cm/45.28"45cm/17.72"62.5 cm/24.61"73cm/28.74"L120cm/47.24"47cm/18.50"63.5 cm/25.00"75cm/29.53"XL125cm/49.21"48cm/18.90"64.5 cm/25.39"77cm/30.31"XXL130cm/51.18"50cm/19.69"66.5 cm/26.18"79cm/31.10"XXXL135cm/53.15"52cm/20.47"67.5 cm/26.57"81cm/31.89"XXXXL141cm/55.51"54cm/21.26"68.5 cm/26.97"84cm/33.07"XXXXXL147cm/57.87"56cm/22.05"70.5 cm/27.76"85.5 cm/33.66" Size : MBust : 115cm/45.28"Shoulder : 45cm/17.72"Sleeve : 62.5 cm/24.61"Length : 73cm/28.74"Size : LBust : 120cm/47.24"Shoulder : 47cm/18.50"Sleeve : 63.5 cm/25.00"Length : 75cm/29.53"Size : XLBust : 125cm/49.21"Shoulder : 48cm/18.90"Sleeve : 64.5 cm/25.39"Length : 77cm/30.31"Size : XXLBust : 130cm/51.18"Shoulder : 50cm/19.69"Sleeve : 66.5 cm/26.18"Length : 79cm/31.10"Size : XXXLBust : 135cm/53.15"Shoulder : 52cm/20.47"Sleeve : 67.5 cm/26.57"Length : 81cm/31.89"Size : XXXXLBust : 141cm/55.51"Shoulder : 54cm/21.26"Sleeve : 68.5 cm/26.97"Length : 84cm/33.07"Size : XXXXXLBust : 147cm/57.87"Shoulder : 56cm/22.05"Sleeve : 70.5 cm/27.76"Length : 85.5 cm/33.66" Табела Со Големини : Големина : М Биста : 115см/45.28 " оваа класична, разноврсна кошула со долги ракави со редовно вклопување обезбедува чист, закопчан изглед совршен за секоја пригода. Памучна и Полиестерска ткаенина,лесна и дише,добра еластичност, удобна за носење. Кошула со долги ракави, контраст раглан сплис ракав и качулка во боја, стил на кошула хенли со дизајн со три копчиња, лесно вклучување/исклучување. Работа, Одмор, Рекреативни Спортови, Лежење,Трчање, Запознавање, Костум За Цела Сезона. Препорачано Миење Раце / Ладно Миење Во Машина.

Им се допаѓа и на купувачите..